AKM Lojistik ve Gümrükleme Hizmetleri
+90 (532) 402 2407

Konteyner taşımacılığı, bir çok konteyner çeşitleri aracılığıyla yapılan taşımacılıktır. Konteynerler standart ölçülerde olduklarından dolayı çok çeşitli şekillerde yüklenebilir ve farklı araçlara transfer edilebilir. Konteyner taşımacılığı bu sebeple tüm taşımacılık yöntemlerinde kullanılabilir bir yöntemdir.

AKM ULUSLARARASI LOJİSTİK VE GÜMRÜKLEME HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. olarak bizler uzun yıllardır süregelen bilgi ve tecrübemizle siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet sunuyoruz. Lojistik ve gümrükleme hizmetlerimizde sunduğumuz hızlı ve ekonomik çözümlerle memnuniyet garantili hizmetler veriyoruz.

Sektörde öncü çözüm ve iş ortaklarımız sayesinde Lojistik ve Gümrükleme ihtiyaçlarınızda sonuç ve süreç odaklı memnuniyetiniz adına hizmetler sunuyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan veya telefon numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Asilnet Web Tasarım Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller akmlojistik.comsitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2015 - Sayaç : 11257